Usługi

Rebranding

Potrzeba rebrandingu może wynikać z wielu sytuacji, ale wszystkie wymagają sprawnie przeprowadzonego procesu zmiany. Chętnie podejmujemy się wyzwań złożonych projektów rebrandingu – czy to zmiany nazwy, logo, repozycjonowania do nowej grupy docelowej, czy też przyjęcia nowej filozofii działania. Duże projekty pozwalają nam w pełni rozwijać i wykorzystywać naszą kreatywność, wiedzę i doświadczenie.

Zarządzanie marketingowe

Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonym w przejmowaniu roli zewnętrznego działu marketingu, odpowiedzialnego za zarządzanie i rozwój marki czy też zróżnicowanego portfela marek. Twardo stąpamy po ziemi, dlatego rozwijając marki naszych klientów uwzględniamy realia zachowań polskiego konsumenta, jak również trendy pojawiające się na rynkach zagranicznych. Patrząc na teraźniejszość, już spoglądamy w przyszłość.

Strategie

Naszą silną stroną jest konsulting w obszarach budowania strategii rozwoju usług, kreowania nowego produktu, wejścia na rynek czy konkurowania z liderami rynkowymi. Czerpiemy inspiracje z różnych branż i dziedzin życia, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i konkurencyjne modele biznesowe, czyniąc z naszych klientów silnych graczy na rynku. 

Naming

Nazewnictwo jest dziedzinę często niedocenianą, a jednak kluczową w budowaniu silnego wizerunku marki. Nazwa jest werbalną esencją marki. Tworzymy nazwy dla firm, produktów, usług, dla nowych wydarzeń, inicjatyw społecznych, pomysłów, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego. Kreujemy nazwy praktyczne, ponadczasowe, jedyne w swoim rodzaju, z wolną domeną i gotowe do zarejestrowania w urzędzie patentowym.

Storytelling

Wszyscy uwielbiamy opowieści. A szczególnie te, które są autentyczne, niepowtarzalne i wciągające. Każda marka zasługuje na swoją historię, dlatego też tworząc je, nadajemy im taką tożsamość, dzięki której mogą snuć opowieści pobudzające wyobraźnię i wywołujące emocje u odbiorców. Dzięki storytellingowi sprawiamy, że marki żyją swoim własnym życiem, a ich historie obiegają świat i niezmiennie fascynują.

Packaging

Opakowanie jest jak niemy sprzedawca. Przekonuje nas kolorem, obrazem, kształtem. Fakt, że „kupujemy oczami, a nie rozumem” jest dla nas oczywisty. To dlatego tworzymy projekty wyjątkowe, spójne z wizerunkiem marki, ale również praktyczne i możliwe do zaadaptowania na nowe linie produktowe czy też specjalne okazje.

Brand identity

Marka to obietnica doświadczenia wyjątkowości w obcowaniu z danym produktem lub usługą. Marka to emocje towarzyszące temu doświadczeniu. Identyfikacja wizualna pozwala uchwycić te emocje i przełożyć je na język obrazu. Jest ekspresją marki.
Od 14-tu lat tworzymy marki nadając im wyjątkową tożsamość wizualną. Znając projektowanie wizualne „od podszewki” nie ulegamy nagłym modom, ani nawet naciskom naszych klientów. Znamy się na tym co robimy.

Design

Modne pojęcie „design” jest de facto inwestycją w budowanie wartości dodanej marki. Dlatego też kreujemy wyjątkowe marki i odzwierciedlamy ich „dusze”, projektując obrazy zapadające w świadomość i pamięć. Tworzymy unikalne znaki firmowe, materiały reklamowe, strony internetowe, plakaty i wszelkie inne nośniki identyfikacji wizualnej, skutecznie komunikując markę z jej odbiorcami.